Capital to miejsce, w którym pali się kalorie i wzmacnia charaktery.
Istniejemy, abyś mógł z satysfakcją co dzień patrzeć w lustro.

Capital powstał po to, abyś mógł stać się najlepszą wersją siebie.

image

Dlaczego powstał Capital?

Capital Training Studio powstało w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na specjalistyczne
i indywidualnie dopasowane usługi doradztwa obejmującego zarówno ćwiczenia fizyczne, jak i nawyki żywieniowe oraz tryb życia.

Wszystko po to, aby polepszyć Twoje samopoczucie, samoocenę i radość z życia.

Nasza misja

Nasza misja

Celem naszej pracy jest stworzenie relacji między Tobą i osobistym trenerem, która pomoże Ci przezwyciężyć niechęć, brak motywacji i stres związany z podjęciem nowego wyzwania, jakim jest praca nad zmianą swojego stylu życia.

Kolejnym etapem wspólnej pracy jest maksymalne zaangażowanie i zmotywowanie Cię do regularnych ćwiczeń opartych na indywidualnie skomponowanym treningu.

Kliknij link poniżej aby przeczytać więcej o naszych metodach.

Nasza misja

Lokalizacje

Nasza działalność skupiona jest bardziej na idei niż na konkretnym miejscu. Wiedząc, jak cenny jest czas naszych podopiecznych, staramy się dopasowywać lokalizację do ich oczekiwań. Działając w porozumieniu z atrakcyjnie ulokowanymi obiektami sportowymi, możemy Wam zaoferować trening w sercu miasta.

Poznań I

Hotel Andersia

Prestiżowa sala fitness w Hotelu Andersia jest jednym z miejsc, w którym odbywają się treningi.
Jeśli nie posiadasz preferowanego miejsca spotkań, zaprosimy Cię na trening właśnie tu.

Przywileje naszych podopiecznych

Dzięki współpracy z Andersia SPA &Wellness, możemy zaoferować naszym podopiecznym następujące udogodnienia:

 • dostęp do strefy saun, basenu i jacuzzi Andersia SPA &Wellness
 • 3 godziny parkingu hotelowego przy każdorazowej wizycie
 • 10% zniżki na usługi w strefie Andersia SPA &Wellness
Poznań - Andersia Tower
Hotel Andersia
 • Plac Andersa 3, Poznań
 • Kondygnacje: 21
 • Oddany do użytku: 2007
 • Wysokość całkowita: 102,1 m

Kadra

bio

Trener personalny

Łukasz Walkowiak

Trener Personalny Master, założyciel Capital Training Studio

Ex-sportowiec, Trener Personalny Master.
Zdobywca ponad 30 medali międzynarodowych mistrzostw. Dwukrotny członek kadry olimpijskiej. Absolwent prestiżowej Profi Fitness School na kierunku Trener Personalny. Posiadacz certyfikatu Dietetyki i Suplementacji. Stopień mistrzowski Taekwondo WTF
3 Dan.

O sobie

Profesjonalne trenowanie Taekwondo rozpocząłem w klubie Olimpia Poznań w wieku 10 lat. Moja kariera zawodnika Taekwondo rozwijała się bardzo dynamicznie. Pierwsze egzaminy zdawałem pod okiem Mistrza Soo Kwang Lee (9 Dan), który, będąc jednym z najlepszych trenerów, a w przeszłości zawodników Taekwondo na świecie, stał się moim trenerem i mentorem, co było jedną z najwspanialszych rzeczy, jakie spotkały mnie w życiu.
Dzięki treningowi z Mistrzem zdobyłem bezcenną wiedzę w zakresie nie tylko doskonalenia swojego ciała, ale także wzmacniania w sobie poczucia własnej wartości, motywacji i odpowiedniego podejścia do życia.

O dalekowschodnim podejściu

Dalekowschodnie podejście do sportu i samorozwoju kładzie ogromny nacisk na harmonię ciała i umysłu, o czym często zapominamy w naszym kręgu kulturowym, skupiając się jedynie na widocznych efektach treningu. Trenując w Korei nauczyłem się, jak wyznaczyć ścieżkę rozwoju, pozostając w zgodzie ze sobą, swoim umysłem
i ciałem. Odkryłem zbawienny wpływ takiego podejścia na poczucie wewnętrznej równowagi. Nauczyłem się, jak wyznaczać cele i do nich dążyć za wszelką cenę, pozostając zmotywowanym.

O końcu kariery zawodowego sportowca

W swojej karierze sportowca odniosłem wiele sukcesów i zdobyłem wiele medali. Z dumą patrzę w przeszłość na moje osiągnięcia. Poważna kontuzja zakończyła przedwcześnie moją karierę sportowca. Dzisiaj jednak czerpię ogromną satysfakcję z dzielenia się wiedzą, którą zdobyłem przez lata treningu pod okiem wspaniałego człowieka i sportowca Mistrza Soo Kwang Lee. Jestem trenerem personalnym od roku 2010.

Moje podejście do treningu

Podczas treningu personalnego kluczowe dla mnie jest nawiązanie dobrej relacji z osobą, z którą trenuję. Wierzę, że solidny trening nie opiera się jedynie na dobraniu zestawu odpowiednich ćwiczeń, ale także na poprowadzeniu osoby trenującej poprzez dobranie dla niej odpowiedniego planu żywieniowego, wspieranie jej w próbach zmiany złych nawyków na dobre, oraz wpłynięcie na świadomość swojego ciała i jego możliwości.

Podczas wspólnych ćwiczeń zwracam ogromną uwagę na poprawność ich wykonywania, aby zmniejszyć do zera ryzyko kontuzji i zmaksymalizować efekty treningu. Bezpieczeństwo treningu stawiam na pierwszym miejscu.

Osiągnięcia:

 • 24 złote medale Mistrzostw Polski
 • złoty medal oraz tytuł Najlepszego Zawodnika Międzynarodowego Turnieju Nadziei Olimpijskich
 • 3 miejsce Korea Open
 • 3 miejsce Dutch Open (jeden z największych turniejów Taekwondo na świecie)

 

 • 5 miejsce na Mistrzostwach Europy
 • 3 razy 9 miejsce na Mistrzostwach Świata
 • Nagroda Ambasadora Republiki Korei w Polsce za osiągnięcia sportowe
 • Zawodnik kadry olimpijskiej Ateny 2004 i Pekin 2008


bio

Trener personalny

Mateusz Szymecki

Trener Personalny

Trzykrotny zwycięzca Pucharu Polski w kolarstwie szosowym, wielokrotny medalista szosowego Pucharu Polski, 7- krotny mistrz województwa w kolarstwie górskim, magister Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, certyfikowany trener personalny, specjalista w dziedzinie sportów wytrzymałościowych, koordynator badań wydolnościowych.

O sobie

Moja kariera sportowa rozpoczęła się bardzo wcześnie. Pasją do kolarstwa zaraził mnie mój tata, jeszcze za czasów dzieciństwa. Na pierwszych zawodach w których wystartowałem zdobyłem brązowy medal mając 12 lat. Już wtedy zrozumiałem że sport zostanie moim sposobem na życie.

Od tej pory poświęcałem na trenowanie lwią część swojego czasu, co przełożyło się na duże jak na ten wiek osiągnięcia sportowe - w sumie kolarstwu poświęciłem 10 lat. W międzyczasie zajmowałem się także lekkoatletyką oraz piłką nożną w kraju i za granicą.

Pewnego dnia zadecydowałem, że odstawię kolarstwo częściowo na bok, a poświęcę więcej czasu na dziedzinę sportu która zaczęła interesować mnie od pewnego czasu - była to siłownia, sporty siłowe oraz trening funkcjonalny. Ukończenie kursu i zdobycie tytułu trenera personalnego, posiadanie wiedzy w zakresie odpowiedniego ułożenia diety, świadomość istotnej roli rozciągania – rollowania w porze okołotreningowej oraz odpowiednie dopasowanie treningu do wydolności i stanu wytrenowania czyni ze mnie Twojego idealnego trenera personalnego.

Moje podejście do treningu

Jestem pewny, że na osiągnięcie zamierzonych rezultatów wpływa nie tylko poprawność wykonywanych ćwiczeń (na która zwracam szczególną uwagę podczas treningu), ale i w dużej mierze budowanie trwałej więzi z podopiecznym - więzi, która poparta jest nieustającą motywacją w ciężkich chwilach i momentach zawahania. Uświadamiam swoich podopiecznych o bardzo istotnej roli odpowiedniego odżywiania, a co za tym idzie o przekonaniu do dobrych nawyków żywieniowych i trzymaniu reżimu diety, bez którego osiągnięcie wymarzonych rezultatów będzie mocno utrudnione. Jeśli oprócz wylania hektolitrów potu, poprawienia swojej kondycji i sylwetki oraz spełnienia marzeń o swoim nowym, lepszym JA, chcesz także się dobrze bawić, poprawić znacząco samopoczucie i doświadczyć za każdym razem czegoś nowego to zapraszam do mnie na trening!

Osiągnięcia:

 • 3 - krotny zwycięzca Pucharu Polski w kolarstwie szosowym
 • wielokrotny medalista szosowego pucharu Polski
 • 7 - krotny mistrz województwa w kolarstwie górskim

 

 • 5 miejsce Mistrzostwa Polski w kolarstwie górskim
 • 5 złotych medali w wojewódzkich biegach przełajowych oraz biegach na 1500m